III Turniej Orkiestr Dętych o „Królewską Złotą Nutę”
27-28.06.2026 (sobota-niedziela)
III Turniej Orkiestr Dętych o „Królewską Złotą Nutę”
27 czerwca w amfiteatrze Parku Kultury w Powsinie zaprosimy muzycznie na III Turniej Orkiestr Dętych.
28 czerwca 7 orkiestr dętych, w tym Wilanowska Orkiestra Dęta oraz uczestnicy plebiscytu TVP 3 „Muzyczna Perła Regionów” – zagrają dla Państwa niesamowite koncerty na placu przed dzwonnicą kolegiaty św. Anny w Wilanowie.
Wstęp wolny!
Więcej informacji na: www.kulturawilanow.pl.
