Kontakt

Siedziba główna

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3, 02-960 Warszawa
e-mail: centrum@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9:00-21:00

668 417 228
22 651 98 20

Dyrektor
Robert Woźniak
r.wozniak@kulturawilanow.pl
22 651 98 20

Inspektor ochrony danych
Karol Grzybowski
ido@kulturawilanow.pl

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych
Iwona Maciąg
i.maciag@kulturawilanow.pl
22 651 98 20

Specjalista do spraw programowych
Aleksandra Engler-Malinowska
a.engler-malinowska@kulturawilanow.pl
882 170 023

Sekretariat dyrekcji / WUTW
Stanisław Gomółka
s.gomolka@kulturawilanow.pl
22 116 51 05

Główny koordynator artystyczny
Marcin Kielak
m.kielak@kulturawilanow.pl
22 651 98 20

Sekretariat, recepcja
668 417 228
22 651 98 20
Eliza Hodun
e.hodun@kulturawilanow.pl
Janina Pawłowska
j.pawlowska@kulturawilanow.pl
Tomasz Latoszek
t.latoszek@kulturawilanow.pl

Dział finansowo-płacowy
22 651 87 11

Główna księgowa
Barbara Petryka
b.petryka@kulturawilanow.pl

Alicja Poświata
a.poswiata@kulturawilanow.pl
Agnieszka Kowalik
a.kowalik@kulturawilanow.pl
Beata Roguska
b.roguska@kulturawilanow.pl


Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Dorota Fabiańczyk
d.fabianczyk@kulturawilanow.pl
22 651 87 11

Multimedia/grafika/www
Grzegorz Królikowski
g.krolikowski@kulturawilanow.pl
882 170 022

Social media
Mikołaj Słoński
m.slonski@kulturawilanow.pl

Filie w Powsinie

Dom Pracy Twórczej
ul. Ptysiowa 3
02-968 Warszawa

Specjalista ds. zespołów
Grzegorz Toporowski

g.toporowski@kulturawilanow.pl

Filia otwarta wg. kalendarza imprez.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z CKW na ul. Kolegiackiej 3

 

Filia w Powsinie
ul. Przyczółkowa 27
A 02-968 Warszawa

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z CKW na ul. Kolegiackiej 3
tel. 22 651 98 20, 668 417 228

Stanisława Kiełbiewska

s.kielbiewska@kulturawilanow.pl

 

Filia na Placu Vogla

Plac Vogla 62
nr telefonu: 608 008 272
e-mail: vogla@kulturawilanow.pl

Koordynator
Katarzyna Warowna
k.warowna@kulturawilanow.pl

Agnieszka Soboń
a.sobon@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
pon. 14.00 – 21.00
wt. 16.00 – 21.00
śr. 9.30 – 13.00 i 16:00 – 21:00
czw. 16.00-21.00
pt. 16.00 – 21.00

Filia w ALTO Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
tel. 784 001 653
e-mail: alto@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9:00-21:00


Koordynator Filii
Agata Łobejko
a.lobejko@kulturawilanow.pl



Międzypokoleniowe Centrum Edukacji

ul. Radosna 11
02-956 Warszawa
tel. 784 001 187
e-mail: radosna@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
pon. 13:00-21:00
wt. 9:00-21:00
śr. 9:00-21:00
czw. 9:00-21:00
pt. 9.00-21.00

Koordynator Filii
Barbara Skąpska
b.skapska@kulturawilanow.pl

nr konta:
02 1030 1508 0000 0005 5015 9007

(w tytule przelewu prosimy podać nazwisko uczestnika,
oraz nazwę zajęć i za jaki okres jest regulowana opłata)

Skip to content