III Turniej Orkiestr Dętych o „Królewską Złotą Nutę”
28.06.2026 (sobota-niedziela)
III Turniej Orkiestr Dętych o „Królewską Złotą Nutę”
28 czerwca 7 orkiestr dętych, w tym Wilanowska Orkiestra Dęta oraz uczestnicy plebiscytu TVP 3 „Muzyczna Perła Regionów” – zagrają dla Państwa niesamowite koncerty na placu przed dzwonnicą kolegiaty św. Anny w Wilanowie.
– godz. 13:00, Plaża Wilanów – prezentacja orkiestr;
– godz. 13:30 – parada orkiestr z Plaży Wilanów na plac przed kościołem św. Anny;
– godz. 14:00 – plac przy Kolegiacie św. Anny, ul. Kolegiacka 1 – rozpoczęcie turnieju.
– godz. 16:45 – koncert Wilanowskiej Orkiestry Dętej z gościem specjalnym
Wstęp wolny!
