27-28.06.2026 (sobota-niedziela)
III Turniej Orkiestr Dętych o „Królewską Złotą Nutę”

27 czerwca w amfiteatrze Parku Kultury w Powsinie zaprosimy muzycznie na III Turniej Orkiestr Dętych.

27.06, godz. 16:00, amfiteatr Parku Kultury w Powsinie – muzyczne zaproszenie na III Turniej Orkiestr Dętych.

Wystąpią:

– Orkiestra Chodzieskiego Domu Kultury;

– Wilanowska Orkiestra Dęta.


28 czerwca 7 orkiestr dętych, w tym Wilanowska Orkiestra Dęta oraz uczestnicy plebiscytu TVP 3 „Muzyczna Perła Regionów”, zagrają dla Państwa niesamowite koncerty na placu przed dzwonnicą kolegiaty św. Anny w Wilanowie.

– godz. 13:00 – Plaża Wilanów – muzyczna prezentacja orkiestr;

– godz. 13:30 – parada orkiestr z Plaży Wilanów na plac przed kościołem św. Anny;

– godz. 14:00 – plac przy Kolegiacie św. Anny, ul. Kolegiacka 1 – rozpoczęcie turnieju;

– godz. 16:45 – koncert Wilanowskiej Orkiestry Dętej z gościem specjalnym. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego zaśpiewa Mattia Rosinski z polsko-francuskiego zespołu BEMY.  

Wstęp wolny!