1. Home
  2. Spektakl
  3. Pieśni nad Pieśniami
21.03.2025 (piątek) „Pieśń nad Pieśniami” – spektakl Teatru Wierszalin z Supraśla Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3 Godz. 19:00 Reżyseria: Piotr Tomaszuk O miłości, przeznaczeniu, nadziei, o spotkaniu z drugim człowiekiem i z Bogiem. Najpiękniejsze fragmenty poematów biblijnych w przekładzie Czesława Miłosza i w śpiewanej interpretacji zespołu Teatru Wierszalin. Wejściówki w cenie 20 zł do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 17 marca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pieśni nad Pieśniami

Data wydarzenia: 21.03.2025, godz. 19:00

21.03.2025 (piątek), godz. 19:00
„Pieśń nad Pieśniami” – spektakl Teatru Wierszalin z Supraśla
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
Reżyseria: Piotr Tomaszuk

O miłości, przeznaczeniu, nadziei, o spotkaniu z drugim człowiekiem i z Bogiem.

Najpiękniejsze fragmenty poematów biblijnych w przekładzie Czesława Miłosza i w śpiewanej interpretacji zespołu Teatru Wierszalin.

Wejściówki w cenie 20 zł do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 17 marca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w okresie wakacyjnym (z wyjątkiem lata w mieście) stałe zajęcia się nie odbywają. Zapraszamy ponownie od września.