Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaangażowani w przyrodę – rodzinny spacer edukacyjny

7 sierpnia 11:00 - 13:00

Rodzinny spacer edukacyjny (opiekun + dziecko w wieku 6-12 lat) pt. „Zmysłowe poznawanie przyrody”
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
– 7.08.2022 (niedziela) – godz. 11.00-13.00

Miejsce zbiórki: przystanek Europejska 02, który znajduje się przy ul. Zygmunta Vogla. Stamtąd powędrujemy do Rezerwatu Morysin.

Bezpośrednia bliskość terenów zielonych naszej stolicy wiąże się z wieloma korzyściami dla jej mieszkańców. Każdy, kto korzysta z walorów otaczającej go przyrody, powinien mieć świadomość, że jest za nią współodpowiedzialny. Uczestnicy zajęć dowiedzą się, jakie działania mogą pomóc otaczającej ich przyrodzie, w jaki sposób powinni dokarmiać zimą ptaki, a także gdzie należy szukać pomocy, gdy chcemy pomóc poszkodowanym dzikim zwierzętom. Zajęcia będą miały również na celu zainspirowanie i zachęcenie lokalnej społeczności do podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony najbliższej przyrody.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz przez stronę: www.strefazajec.pl. Liczba miejsc jest ograniczona! Udział bezpłatny!

Warsztaty odbywają się w ramach projektu “Bliżej Vogla 2022. Twórcze KLIMA-Ty”, który otrzymał dofinansowanie Biura Edukacji Kultury m.st. Warszawy z Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022 w Dzielnicy Wilanów

Szczegóły

Data:
7 sierpnia
Godzina:
11:00 - 13:00

Organizator

Centrum Kultury Wilanów
Skip to content