Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Widoki różnorodne

28 maja 11:00

28.05.2023 (niedziela)
„Widoki różnorodne” – rodzinny spacer przyrodniczo-artystyczny w ramach projektu „Kreatywni z natury”–dla dzieci od lat 6, młodzieży i dorosłych
Miejsce zbiórki: Park Kultury w Powsinie – przy pętli autobusu nr 519
Godz. 11:00

Każdego dnia możemy zaobserwować w przyrodzie sceny niczym z filmu, w których aktorami pierwszego planu są rośliny i zwierzęta. Widziane przez nas historie pozostają w naszej pamięci, a także mogą stać się inspiracją do twórczego działania.

Podczas warsztatu „Widoki różnorodne” przeniesiemy się do świata przyrody i wcielimy w zwierzęce postaci, by na własnej skórze doświadczyć leśnej przygody. Ta edukacyjna zabawa stanie się początkiem tworzenia przez uczestników pamiątkowej fotoopowieści, w której motywem przewodnim będzie życie dzikich zwierząt. W czasie naszych twórczych działań zapoznamy się z podstawami opowiadania filmowego oraz przyglądniemy się z bliska wybranym mieszkańcom lasu. Nad przebiegiem procesu twórczego będzie czuwała scenarzystka filmowa oraz edukator przyrody.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które od 15 maja przyjmujemy w placówkach CKW oraz na stronie: www.strefazajec.pl.

Spacery realizowane są w ramach projektu „Bliżej Vogla: TwórzMy dialog”, dofinansowanego ze środków Funduszu Edukacji Kulturalnej 2023.

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
11:00

Miejsce wydarzenia

Park Kultury w Powsinie
Maślaków 1
Warszawa, Mazowieckie Poland
+ Google Map
Skip to content