Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów

4 grudnia 2021 19:00

Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów
Prowadzący: Joanna Romaniuk
Wiek: 10+, dorośli
Dzień i godzina zajęć: sobota 04.12.2021, godz. 19:00 (czas trwania do 90 min.)
Koszt: 35 zł / warsztat

Zapisy od 22.11.2021 r.

Uczestnictwo w zajęciach z własną matą i kocem.

 

Podczas sesji w naszej shali zanurzymy się w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania. Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Usłyszymy dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, i zestawu dzwonków, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.
Prosimy zgłosić ciążę i astmę.

Jakie są rezultaty?

Sesja pozwala doświadczyć:
— na poziomie fizycznym:

  • poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu
  • uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach
  • detoksykacji organizmu
  • udrożnienia obiegu energetycznego
  • regulacji pracy narządów wewnętrznych

— na poziomie mentalnym:

  • uwolnienia od stresu, napięć i problemów
  • oczyszczenia emocji

— na poziomie duchowym:

  • niezwykłych wrażeń muzycznych
  • podniesienia samoświadomości

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

Joanna Romaniuk to entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger.

Szczegóły

Data:
4 grudnia 2021
Godzina:
19:00

Miejsce wydarzenia

Kolegiacka 3
ul. Kolegiacka 3
Warszawa, Mazowieckie 02-608 Polska
Skip to content