Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty relaksacji przy dźwiękach gongów i mis

9 kwietnia 19:00 - 20:30

Warsztaty relaksacji przy dźwiękach gongów i mis
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
9.04.2022 (sobota), godz. 19.00

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy czy wszczepionego rozrusznika serca.

Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania.

Warto zadbać o otwarty, łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki. Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia. Warto wziąć matę, koc. Prosimy zgłosić ciążę i astmę.

Prowadzenie: Joanna Romaniuk – entuzjastka jogi i harmonijnego życia, z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów joga i relaksacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Koszt: 35 zł od osoby (płatność w dniach poprzedzających warsztaty do 6 kwietnia).

Zapisy na warsztaty przyjmujemy od 28 marca w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz przez stronę: www.strefazajec.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły

Data:
9 kwietnia
Godzina:
19:00 - 20:30

Miejsce wydarzenia

Kolegiacka 3
ul. Kolegiacka 3
Warszawa, Mazowieckie 02-960 Poland
+ Google Map

Organizator

Centrum Kultury Wilanów
Skip to content