Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Przedstawienie teatralne: „Podróż za horyzont”

3 października 12:30

Przedstawienie teatralne: „Podróż za horyzont”
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
3.10.2021 (niedziela), godz. 12.30

Interaktywny spektakl lalkowy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz rodziców.

To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Najmłodsi widzowie mają też okazję nauczenia się kolorów.

Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont, Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory?

Pierwszy dziewczynka dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. Prawdziwym, czyli takim, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało, oj, nie będzie.

Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z Księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło i kolorowo.

Bilety na spektakl w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia od 27 września w placówkach Centrum Kultury Wilanów. Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o zakup biletów w dniach poprzedzających przedstawienie (do piątku włącznie) i o punktualność!

Szczegóły

Data:
3 października
Czas:
12:30

Miejsce

Plac Vogla
plac Vogla 62
Warszawa, Polska
+ Google Map
Skip to content