Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pan Niezwykły

3 września 18:30

Musical od dzieci dla dzieci o zagrożeniach w sieci

Musical Pan Niezwykły – dzieci alarmują dzieci co czyha na nie w sieci

Scena Relax ul. Złota 8

We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Musicalową Akademia Talentów MAT, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii stworzyło przedsięwzięcie edukacyjno-kulturalne w zakresie profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży – niecodzienną formę terapii jaką jest musical „Pan Niezwykły”.

To unikalne przedsięwzięcie, gdzie szpital poprzez działania kulturalne przychodzi do potencjalnego pacjenta. Ten innowacyjny program to pewnego rodzaju pilotaż nowoczesnych działań rehabilitacyjnych. Musical, gdzie w naturalny dla młodego odbiorcy sposób, poprzez piosenki i teksty prezentowane prostym, młodzieżowym językiem, dziecięcy aktorzy i ich przekaz stają się częścią terapii i profilaktyki oraz naturalnymi promotorami zdrowia.

“Pan Niezwykły” to musical, którego bohaterami i aktorami są młodzi ludzie. Inicjatywa dedykowana jest osobom w wieku od 7 do 19 roku życia, dlatego zaproszono uczniów klas szkół podstawowych i średnich. Jest to przedsięwzięcie edukacyjno-kulturalne w zakresie profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży.

Pokazuje podróż bohaterki Klary, która wchodzi w wirtualny świat pełen niespodzianek, fantazyjnych historii, ale też co za tym idzie zagrożeń i słabości.

W ramach projektu, po każdym spektaklu, przeprowadzone zostaną elementy arteterapii oraz spotkania z psychologiem. Musical jest pełen barw, ciekawych zwrotów akcji i zaskakujących refleksji.

“Pan Niezwykły” opiera się na założeniach walki z uzależnieniami dzieci i młodzieży zgodnymi z Mazowieckim Programem Ochrony Zdrowia Psychicznego. Musical adresowany są do dzieci i młodzieży z terenu województwa mazowieckiego oraz ich rodziców i opiekunów prawnych. W ramach zadania przeprowadzone zostanie podsumowanie przez psychologa poruszanych treści, po spektaklu.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Urzędzie Dzielnicy Wilanów – w Wydziale Kultury i Sportu w dniach 28-31 sierpnia 2023 r. w godzinach 8-16.

Szczegóły

Data:
3 września
Godzina:
18:30

Miejsce wydarzenia

Scena Relax
Złota 8
Warszawa, Poland
+ Google Map
Skip to content