Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oceaniczny wszechświat

5 kwietnia 18:00

1.04-30.04.2023 „Oceaniczny wszechświat”. Wystawa prac Karoliny Świtkowskiej
Filia CKW w Alto Wilanów, al. Rzeczpospolitej 14
Wernisaż: 5.04.2023 (środa), godz.18:00

Tym razem w przestrzeni filii CKW w Alto Wilanów wystawiane będą obrazy Karoliny Świtkowskiej. Artystka posługuje się metodą pouringu.Jest to technika malarska, w której farby mieszane są na płótnie, a następnie rozprowadzane są za pomocą ruchów wylewających. Pigmenty mieszając się, tworzą niesamowite wzory oraz zachwycają intensywnością kolorów.

Wystawa koncentruje się na otaczającym nas wszechświecie. Inspirację dla artystki stanowi szczególnie kosmos oraz ocean. Zarówno w przypadku obrazów kosmicznych, jak i oceanicznych, technika pouringu dostarcza fascynujące efekty, które naśladują naturalne krajobrazy…

Obrazy fascynacji kosmosem i oceanem często wywołują w ludziach odczucia tajemniczości, nieskończoności i piękna. Oba te obszary wzbudzają naszą ciekawość i pragnienie poznania niezwykłych i nieznanych światów. Te piękne obrazy przypominają nam, jak niewielkimi jesteśmy w porównaniu z nieskończonym kosmosem, a jednocześnie, jak wiele jeszcze mamy do odkrycia i zrozumienia. Z drugiej strony obrazy oceanu pokazują nam tajemniczy i piękny świat, który jest wciąż niezbadany, pełen niespodzianek i fascynuje nas swoją głębią.

Poprzez niesamowite, hipnotyzujące, przenikające i wibrujące kolory w obrazach artystka pozwala na indywidulane zwiedzanie kosmosu i oceanu oraz czerpanie z nich energii. Każdy widz ma szansę odnaleźć swoją materię, swój kosmos oraz głębię w prezentowanych obrazach, odkryć nowe, artystyczne światy oraz zyskać refleksję o naszych relacjach z otaczającym nas wszechświatem. Wszyscy jesteśmy częścią tej samej energii…

Każdy obraz artystki jest dziełem jej serca i dobrej energii, którą wraz ze swymi dziełami ofiaruje widzom. Obrazy te rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie pozwalają się wyciszyć i zrelaksować, są odbiciem duszy artystki.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
5 kwietnia
Godzina:
18:00

Miejsce wydarzenia

Alto Wilanów
Al. Rzeczypospolitej 14
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map
Skip to content