Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Teatru

26 marca 12:30 - 20:00

Międzynarodowy Dzień Teatru w Centrum Kultury Wilanów
26.03.2023 (niedziela)

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru przestawiamy Państwu wachlarz różnorodnych wydarzeń. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1. Warsztaty teatru impro dla dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
Godz. 13:00-14:30

Bezpłatny udział, obowiązują wcześniejsze zapisy w placówkach CKW oraz na: www.strefazajec.pl.

Godz. 12:30 wernisaż “Oto człowiek” – wystawa fotografii Marty Ankiersztejn, warszawskiej fotografki sztuk performatywnych.

 

2. „Pogaduchy z drzewem” – spektakl dla dzieci
Filia CKW w Alto Wilanów, al. Rzeczpospolitej 14
Godz. 15:00

Bajka o tematyce wiosennej oraz szacunku do otaczającej nas przyrody.
Dziewczynka o imieniu Maura nie może doczekać się wiosny. W tradycyjny sposób chce pożegnać kukłę Zimy. Ta jednak ma inny pomysł. Maura wsłuchując się w jej prośby zgadza się i pozwala wyruszyć jej w świat. Musi wymyślić inny sposób na powitanie ulubionej pory roku. Gdy chce zrobić bukiecik z gałązek pobliskiego drzewa, odsłania się przed nią dotąd nieznany świat.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów od 20 marca. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów i punktualne przybycie!

 

3. Lekcja polskiego wg Młynarskiego – koncert
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
Godz. 18:00

Wojciech Młynarski – to guru autorów piosenek. Niedawno zmarły, utrwalony w piosenkach popularnych autor. Lecz Młynarski miał również inne autorskie oblicze. Przekorne, satyryczne, przenikliwe. Był prawdziwym współczesnym bardem. Nie pozostawał obojętny wobec tego, co się wokół niego działo. A ponieważ żył na zakręcie historii (marzec, czerwiec, grudzień, sierpień, kolejny grudzień i wreszcie transformacja) z zapałem wręcz kronikarskim dokumentował swe nastroje wobec zdarzeń politycznych i społecznych, przewrotów czy pozornej stabilizacji. W programie złożonych z piosenek Mistrza, usłyszycie Państwo: Marka Bartkowicza, Marka Majewskiego, Andrzeja Ozgę, Piotra Karola Sawickiego oraz Antoniego Murackiego.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów od 20 marca.

Szczegóły

Data:
26 marca
Godzina:
12:30 - 20:00
Skip to content