Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klasyka Dzieciom: „Koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku”

7 kwietnia 13:00

7.04.2024 (niedziela)
Klasyka Dzieciom: „Koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku”
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
Godz. 13:00

Tym razem grupa Muzyka Łączy przeniesie Was na zieloną trawę…

Co roku na łące odbywa się duży, międzynarodowy festiwal wiosenny. Każdy ma szansę zaprezentować swój talent muzyczny. Pan Alvaro, Eva, Małgosia i Ania stworzą zespół, który będzie główną atrakcją festiwalu. Wspólnie zagrają i zaśpiewają piosenkę w języku hiszpańskim!

Czy wszyscy będą gotowi i w formie? Jak wyglądają przygotowania do koncertu? O czym powinien pamiętać każdy muzyk? Wszystkiego dowiecie się na koncercie wiosennym. Bądźcie z nami i dołączcie do naszej orkiestry! Podczas koncertu usłyszycie takie instrumenty jak: skrzypce, gitara, ukulele, fortepian, flet prosty. Poznacie również parę słów w języku hiszpańskim.

Wystąpią:
Małgorzata Myczkowska – skrzypce
Alvaro Figuero – ukulele, prowadzenie
Eva Piłat – fortepian, gitara, ukulele, prowadzenie
Anna Martyniuk-Tofiluk – fortepian

Gościnnie wystąpią:

Małgorzata Myczkowska – koncertująca skrzypaczka oraz pedagog muzyczny z szerokim doświadczeniem artystycznym i edukacyjnym. Jej pasja do muzyki znalazła wyraz w długotrwałej współpracy z orkiestrami symfonicznymi i kameralnymi.

Alvaro Figuero Torralba – założyciel La NUBE hiszpański dla dzieci, charyzmatyczny nauczyciel hiszpańskiego i aktor. Alvaro jest absolwentem Escuela Nacional de Arte Dramático w Valladolid i po raz pierwszy przyjechał do Warszawy w 2011 roku jako aktor na festiwal teatralny. W Hiszpanii pracował jako aktor w spektaklach dramatycznych i lalkowych. Od 2013 roku Alvaro mieszka na stałe w Warszawie. W tym czasie pracował w przedszkolach i szkołach międzynarodowych.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 2 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów (do piątku włącznie) oraz punktualne przybycie na przedstawienie!

Szczegóły

Data:
7 kwietnia
Godzina:
13:00

Miejsce wydarzenia

Kolegiacka 3
ul. Kolegiacka 3
Warszawa, Mazowieckie 02-960 Poland
+ Google Map
Skip to content