Edit Content

Centrum Kultury Wilanów

ul. Kolegiacka 3,
02-960 Warszawa
e-mail: 
centrum@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00

kom.: 668 417 228
tel.: 22 651 98 20

  1. Home
  2. Spektakl
  3. PISKLĘ POZNAJE WIEŚ – Teatr Magmowcy
26.05.2024 (niedziela) „Pisklę poznaje wieś” – spektakl dla dzieci teatru MagMowcy Filia CKW na Zawadach, plac Vogla 62 Godz. 12:30 Mały pisklak dopiero co wykluł się z jajka, a już wykazuje bardzo duże zaciekawienie tym, co dzieje się na wsi. Pyta rolnika dosłownie o wszystko! Skąd biorą się jajka, kto się nimi zajmuje i ile będzie jeszcze małych pisklaków? Co chwilę poznaje nowe wiejskie zwierzątko, a to kury, a to koniki lub krówki, które dają pyszne mleczko dla kotków. Gdy rolnik idzie sprawdzić, co dzieje się w gospodarstwie, pisklak poznaje kogoś zupełnie innego – małego lisa. Pewnie myślicie, że powinien się go bać. A jednak nie! Sami przekonacie się, w jaki sposób pisklak i lis rudawy zostają przyjaciółmi. W spektaklu biorą udział dzieci wybrane z publiczności. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 20 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów (do piątku włącznie) oraz punktualne przybycie na przedstawienie!

PISKLĘ POZNAJE WIEŚ – Teatr Magmowcy

Data wydarzenia: 26.05.2024, godz. 12:30

„Pisklę poznaje wieś” – spektakl dla dzieci teatru MagMowcy
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla 62
26.05.2024 (niedziela), godz. 12:30           

Mały pisklak dopiero co wykluł się z jajka, a już wykazuje bardzo duże zaciekawienie tym, co dzieje się na wsi. Pyta rolnika dosłownie o wszystko! Skąd biorą się jajka, kto się nimi zajmuje i ile będzie jeszcze małych pisklaków? Co chwilę poznaje nowe wiejskie zwierzątko, a to kury, a to koniki lub krówki, które dają pyszne mleczko dla kotków.

Gdy rolnik idzie sprawdzić, co dzieje się w gospodarstwie, pisklak poznaje kogoś zupełnie innego – małego lisa. Pewnie myślicie, że powinien się go bać. A jednak nie! Sami przekonacie się, w jaki sposób pisklak i lis rudawy zostają przyjaciółmi.

W spektaklu biorą udział dzieci wybrane z publiczności.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 20 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów (do piątku włącznie) oraz punktualne przybycie na przedstawienie!