Edit Content

Centrum Kultury Wilanów

ul. Kolegiacka 3,
02-960 Warszawa
e-mail: 
centrum@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00

kom.: 668 417 228
tel.: 22 651 98 20

  1. Home
  2. Wydarzenia
  3. Klasyka dzieciom – Koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku
Plakat na koncert dla dzieci "Klasyka Dzieciom - Koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku", który odbędzie się 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w Centrum Kultury Wilanów, przy ulicy Kolegiackiej 3. Koszt biletów to 10zł za dziecko oraz 15zł za osobę dorosłą. Bilety dostępne od 2 kwietnia w placówkach Centrum Kultury Wilanów

Klasyka dzieciom – Koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku

Data wydarzenia: 7 kwietnia 2024, godz. 13:00

Jak tam po świętach wielkanocnych? 🐰 Czy macie ochotę na coś wyjątkowego w ten weekend? I wcale nie mówimy tu o pieczonym schabie i sałatce jarzynowej!

📅 W niedzielę, 7 kwietnia, zapraszamy Was na niezwykły koncert wiosenny po polsku i hiszpańsku, organizowany przez Koncerty Rodzinne w duchu idei “Klasyka Dzieciom”, który odbędzie się w Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3, o godzinie 13:00.

Tym razem grupa Muzyka Łączy – interaktywne, muzyczne wydarzenia zabierze Was na zieloną trawę, gdzie odbywa się duży, międzynarodowy festiwal wiosenny. Każdy będzie miał szansę zaprezentować swój talent muzyczny, a główną atrakcją będzie zespół składający się z biedronki, ciguena, bociana i kolibra, którzy wspólnie zagrają i zaśpiewają piosenkę w języku hiszpańskim! 🐦🐞🌲🌳

Podczas koncertu usłyszycie takie instrumenty, jak: skrzypce, gitarę, ukulele, fortepian oraz flet prosty 🎻🎸🎹

Na scenie wystąpią wybitni muzycy: Małgorzata Myczkowska, Alvaro Figuero, Eva Piłat oraz Anna Martyniuk-Tofiluk.

Specjalnymi gośćmi będą Małgorzata Myczkowska, koncertująca skrzypaczka oraz pedagog muzyczny, która podzieli się swoim bogatym doświadczeniem artystycznym i edukacyjnym, oraz Alvaro Figuero Torralba, założyciel La NUBE hiszpański dla dzieci, charyzmatyczny nauczyciel hiszpańskiego i aktor.

Bilety w cenie 10 zł dla dzieci i 15 zł dla dorosłych można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz online (https://iframe167.biletyna.pl/). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów (do piątku włącznie) oraz punktualnego przybycia na przedstawienie!