Edit Content

Centrum Kultury Wilanów

ul. Kolegiacka 3,
02-960 Warszawa
e-mail: 
centrum@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00

kom.: 668 417 228
tel.: 22 651 98 20

  1. Home
  2. Wydarzenia
  3. Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku
Plakat informujący o Dniu tańca w wilanowie, który odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 12:00 na scenie plenerowej w Royal Wilanów. Wystąpi wiele tanecznych grup z centrum Kultury Wilanów

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Data wydarzenia: 27 kwietnia, godzina 12:00

27.04.2024 (sobota), godz. 12:00
„Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku”

Spektakl grup artystycznych CKW z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca
Scena plenerowa Royal Wilanów, ul. Klimczaka 1

Czy Wy też otrzymaliście tajemnicze zaproszenie o treści: „Jeżeli jesteś odważny i lubisz podróże oraz zagadki, przyjdź 27 kwietnia o godz. 12:00 do Royal Wilanów”? 

Przyjdźcie, a przekonacie się, dokąd przeniesie nas muzyczno-taneczny wehikuł prowadzony przez grupy artystyczne z Centrum Kultury Wilanów!!!

W spektaklu z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca wystąpi grupa teatralna pod kierunkiem Kamili Calińskiej. 

Zagrają i zaśpiewają: Wilanowska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Łukasza Gallasa, Kameralny Zespół Folklorystyczny i Chór Seniorów „Radosna” pod kierunkiem Grzegorza Toporowskiego, soliści i solistki przygotowani przez Annę Pastor, Michalinę Malczewską-Machnio, Leszka Halika oraz Hannę Zhohlavę.

Zatańczą: dzieci i młodzież z ekipy Łukasza Depy oraz Ari Kubik, zespół taneczny Keep On Dance przygotowany przez swoją instruktorkę i choreografkę Ewelinę Samul, grupa pań z Balet Fit Barbary Czajkowskiej, Kuźnia Artystyczna prowadzona przez Klarę Hadi, a także zumba team Andreia Parfenchyka. 

Wstęp wolny!