Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Witamy Was w letni czas

7 września 2019 10:00 - 15:00

Witamy Was w letni czas
Royal Wilanów, ul. Klimczaka 1
7.09.2019 (sobota), godz. 10.00-15.00

Razem z Urzędem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, Royal Wilanów i Teraz Wilanów zapraszamy na imprezę animacyjno-kulturalną z okazji Dni Wilanowa. Przygotowujemy dla Was mnóstwo atrakcji, m.in. pantomimę „Ważne sprawy”, przedstawienie teatralne „Przygody Kubusia i Ancymona”, animacje ruchowe i plastyczne oraz koncerty dziecięco-młodzieżowych zespołów wokalnych i instrumentalnych… Wystąpią Beyond Relief, Wilanowska Orkiestra Dęta, a także Łupss! i Pestka z piosenkami z nowego albumu. Ponadto zaprezentujemy naszą nową ofertę artystyczno-kulturalną oraz plany nadchodzących wydarzeń.

Wstęp wolny!

O czym będą „Ważne sprawy”?

Czwórka rodzeństwa zostaje sama w domu. Rodzice wychodząc, zostawiają dzieciom jasne wskazówki, czym pod ich nieobecność mają się zająć.

Jakimi ważnymi sprawami zajmą się w tym czasie dzieci? Czy wreszcie będą mogły łowić ryby w salonie, wyruszyć w rejs statkiem pirackim, poskromić lwa, a nawet latać samolotem? Jak na te pomysły zareaguje starsza, odpowiedzialna siostra?

Dzieci przypominają nam wszystkim, że dzięki wyobraźni i kreatywności można zdziałać więcej niż przez sztywne trzymanie się reguł.

Szczegóły

Data:
7 września 2019
Czas:
10:00 - 15:00

Miejsce

Royal Wilanów
Klimczaka 1
Warszawa, Polska
+ Google Map
Skip to content