Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Tuliś” – Bajo-Grajki dla dzieci

15 września 2019 12:30

„Tuliś” – Bajo-Grajki dla dzieci
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
15.09.2019 (niedziela), godz. 12.30

Centrum Kultury Wilanów zaprasza wszystkie dzieci na skomponowane specjalnie dla nich słuchowiska muzyczne, podczas których niewiarygodne bajkowe historie opowiemy słowem i dźwiękami niezwykłych instrumentów.

Do czego najlepiej się przytulić? Do czegoś wielkiego? Może małego? A może miękkiego? W poszukiwania misiowego przytulania zabierze dzieci… KONTRABAS. Nie zabraknie zabaw, pląsów i wspólnych śpiewów.

Bajo-Grajki z Pracownią Musicalove to cykl spektakli słowno-muzycznych, które cechuje prostota i minimalizm. Głównym założeniem projektu jest kontakt dzieci z żywą muzyką i instrumentami. Za każdym razem przedstawiamy dzieciom inny instrument – dzięki tej różnorodności poszerzamy przestrzeń muzyczną naszych odbiorców. Przybliżamy instrumenty z każdej grupy (smyczkowe, strunowe, dęte drewniane, dęte blaszane, perkusyjne i inne). Pretekstem do tych muzycznych harców jest za każdym razem inna bajka, w której często ukryta jest pewna głębsza myśl.
Nasze słuchowiska są interaktywne, dzięki czemu dzieci mają szanse poznać świat muzyki poprzez rożnego rodzaju zabawy i muzyczne pląsy. Maluchy stają się współtwórcami wydarzenia. Wpływamy w ten sposób na ich wszystkie zmysły – nie tylko te słuchowe.

Bilety w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia od 9 września w placówkach Centrum Kultury Wilanów.

Szczegóły

Data:
15 września 2019
Czas:
12:30

Miejsce

Plac Vogla
plac Vogla 62
Warszawa, Polska
+ Google Map
Skip to content