Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Singin’ Birds – koncert

13 czerwca 18:00 - 19:00

Podwieczorek na Zawadach
Singin’ Birds – koncert
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
13.06.2021 (niedziela), godz. 18.00

Singin’ Birds to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już od kilku lat.

Singin’ Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom nieodłącznie towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter i brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów – pianista Marcin Piękos.

Muzyka zespołu działa niczym wehikuł czasu. Raz przenosi słuchaczy do eleganckich i szykownych czasów swinga, innym razem do szalonych lat 50 i 60, pełnych rock’n’rolla i bigbitu, by po chwili zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem. Singin’ Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym i wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
13 czerwca
Czas:
18:00 - 19:00

Miejsce

Plac Vogla
plac Vogla 62
Warszawa, Polska
+ Google Map
Skip to content