Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Przychodzi baba do lekarza” – komedia muzyczna

15 grudnia 2019 17:00

„Przychodzi baba do lekarza” – komedia muzyczna
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
15.12.2019 (niedziela), godz. 17.00

Przezabawny i inteligentny spektakl dla dorosłych w wykonaniu teatru O la la! Piosenki wykonywane na żywo przy akompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada: Grażyna Zielińska, Wojciech Czerwiński, Łukasz Konopka czy Dorota Szperlak i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, że widzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu. Przedstawienie reżyseruje aktorka Aleksandra Nieśpielak.

Dottore Kazimierz, polski Italiano, leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Do jego gabinetu ustawia się wianuszek kobiet potrzebujących sercowej, lekarskiej porady. Gena, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli, nie wie, na którego amanta się zdecydować. Doktor Kazimierz pomaga jej podjąć decyzję. Wdzięczna pacjentka dzwoni do znanej Agencji Roxi i zamawia dla doktora dość nietypowy prezent…

Dla porzuconej przez męża Kleo świat nagle odmienia się, gdy spotyka w gabinecie atrakcyjnego, żyjącego blisko natury, prawdziwego mężczyznę, sportowca – drwala!

Po pomoc do Doktora przyjdzie również bella Kasia, która będzie próbowała urządzić w jego gabinecie pokaz rodem z Moulin Rouge.

Przez ponad półtorej godziny będą Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, zaręczyn, ale też… pierwszej kłótni kochanków. A to wszystko za pieniądze z… NFZ-u? Czy to jest możliwe?

Bezpłatne wejściówki od 9 grudnia można otrzymać w placówkach Centrum Kultury Wilanów.

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2019
Czas:
17:00

Miejsce

Kolegiacka 3
ul. Kolegiacka 3
Warszawa, Mazowieckie 02-608 Polska
+ Google Map