Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Połączenia” Wilanowskie Wieczory Filmowe

Grudzień 12, 2018 @ 18:00

„Połączenia” Wilanowskie Wieczory Filmowe
Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11
12.12.2018 (środa), godz. 18.00

Kino to nie tylko wielkie superprodukcje wyświetlane w multipleksach. Co roku na całym świecie powstają tysiące krótkometrażowych filmów. Powstają z potrzeby serca, z pasji tworzenia. Czasami bawią, czasami wzruszają, dają do myślenia i przedstawiają tematy, których próżno szukać w komercyjnych produkcjach. Łączy je to, że nie pozostawiają widza obojętnym. Aż chce się o nich porozmawiać…

W grudniu zaprezentujemy Państwu kilka krótkometrażowych filmów, które tematycznie łączą się ze Świętami Bożego Narodzenia. Wśród nich znajdą się zarówno polskie produkcje, jak i te pochodzące z innych krajów – Hiszpanii, Ukrainy i Rosji.

„Połączenia” Wilanowskie Wieczory Filmowe to wyjątkowe pokazy. W kameralnej sali możecie Państwo usiąść w wygodnym fotelu, napić się herbaty, poczęstować ciastkiem i miło spędzić czas. A po seansie zapraszamy na dyskusję o obejrzanych filmach, którą poprowadzi dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego Maciej Misztal. Będziemy dzielić się swoimi wrażeniami, interpretacjami, poznamy punkt widzenia innych widzów. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo kinomanami, czy po prostu chcecie spędzić czas w ciekawy sposób, Wilanowskie Wieczory Filmowe są właśnie dla Was. U nas każdy jest mile widziany.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
Grudzień 12, 2018
Czas:
18:00

Miejsce

Międzypokoleniowe Centrum Edukacji
ul. Radosna 11
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map