Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Marchewka” – Bajo-Grajki dla dzieci

30 listopada 2019 12:30 - 13:00

„Marchewka” – Bajo-Grajki dla dzieci
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla

30.11.2019 (sobota), godz. 12.30

 

Centrum Kultury Wilanów zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na skomponowane specjalnie dla nich słuchowiska muzyczne, podczas których niewiarygodne bajkowe historie opowiemy słowem i dźwiękami niezwykłych instrumentów.

 

Tym razem będzie to opowieść o pewnej rozmarzonej marchewce, która wierzy, że jest jej pisany wyjątkowy los. Podczas słuchowiska nie zabraknie wspólnych pląsów i śpiewów, podczas których dzieci poznają rożne warzywa. W marchewkowy świat zabierze nas harfa celtycka.

Bajo-Grajki z Pracownią Musicalove to cykl spektakli słowno-muzycznych, które cechuje prostota i minimalizm. Głównym założeniem projektu jest kontakt dzieci z żywą muzyką i instrumentami. Za każdym razem przedstawiamy dzieciom inny instrument – dzięki tej różnorodności poszerzamy przestrzeń muzyczną naszych odbiorców. Przybliżamy instrumenty z każdej grupy (smyczkowe, strunowe, dęte drewniane, dęte blaszane, perkusyjne i inne). Pretekstem do tych muzycznych harców jest za każdym razem inna bajka, w której często ukryta jest pewna głębsza myśl.

Nasze słuchowiska są interaktywne, dzięki czemu dzieci mają szanse poznać świat muzyki poprzez rożnego rodzaju zabawy i muzyczne pląsy. Maluchy stają się współtwórcami wydarzenia. Wpływamy w ten sposób na ich wszystkie zmysły – nie tylko te słuchowe. 

Bilety w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia od 25 listopada w placówkach Centrum Kultury Wilanów.

Szczegóły

Data:
30 listopada 2019
Czas:
12:30 - 13:00

Miejsce

Plac Vogla
plac Vogla 62
Warszawa, Polska
+ Google Map