Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Malujemy Wilanów i Powsin” – plener malarski

Czerwiec 15 @ 10:00

„Malujemy Wilanów i Powsin” – plener malarski
plenery Wilanowa
15.06.2019 (sobota), godz. 10.00

Zapraszamy dzieci i młodzieży szkół wilanowskich oraz wszystkich zainteresowanych malarstwem akwarelowym do udziału w plenerze „Malujemy Wilanów i Powsin. Tutorami prowadzącymi plener będą architekci i akwareliści: Tytus Brzozowski, Minh Dam oraz Janusz i Jolanta Sokołowscy.

Miejsce spotkania zależy od zamieszkania uczestników lub malarskiej decyzji lokalizacyjnej. Do wyboru są dwa miejsca:
1. Zbiórka uczestników chcących malować pałac wilanowski i okolice odbędzie się przy kościele św. Anny o godz. 10.00, gdzie czekać będą Tytus Brzozowski i Minh Dam. Stąd przejdziemy malować we wskazane i wybrane przez nich miejsca.
2. Osoby z Powsina zbierają się pod kościołem św. Elżbiety w Powsinie o godz. 10.00, gdzie czekać będą Jolanta i Janusz Sokołowscy.
Prosimy przynieść bloki akwarelowe, farby akwarelowe, dobre pędzle do akwareli, naczynia do wody, stołeczki, ołówki miękkie i gumki.
Planujemy wstępną lekcję omawiającą temat „O akwareli słów kilka”. Plener potrwa około 4/5 godzin.
Prace, które powstaną, zbierzemy po plenerze, aby oprawić je i pokazać na wspólnej wystawie we wrześniu w czasie Dni Wilanowa. Po tej wystawie prace oddamy uczestnikom.
Po zakończeniu pleneru zapraszamy również do kawiarni Tamtosiamto przy ul. Radosnej 11 na kawę, herbatę i pogawędki o akwareli i nie tylko 🙂
Zapraszamy zatem na wspólną przygodę z malarstwem akwarelowym. Udział w plenerze jest bezpłatny.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 15
Czas:
10:00