Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„I’m happy to see you” – wystawa edukacyjna

1 października 2020 08:00 - 17:00

„I’m happy to see you” – wystawa edukacyjna
Filia CKW w ALTO Wilanów, al. Rzeczypospolitej 14

Planując wystawę na początku 2020 r., nie wiedzieliśmy jeszcze, że staniemy oko w oko z pandemią i zdanie: „I’m happy to see you” nabierze wyjątkowego znaczenia.

Celem wystawy jest spojrzenie na edukację jako relację pomiędzy wszystkimi uczestnikami biorącymi udział w procesie nauczania i podkreślenie jej wyjątkowości. Bo kiedy spotyka się grupa ludzi, których celem jest odkrywanie świata w atmosferze przyjaźni, współpracy, poszanowania indywidualności każdej osoby, kreatywności i tworzenia, to wtedy proces nauczania staje się radosną przygodą.

– Inspiracją do stworzenia wystawy stało się zdanie, którym witamy się na zajęciach języka angielskiego, a mianowicie: „I’m happy to see you”. Gdy je wypowiesz, patrząc z uważnością w oczy drugiej osoby, poczujesz satysfakcję bycia w kontakcie ze swoim uczniem, zobaczysz jego piękne, niepowtarzalne, błyszczące oczy. Jest w tym coś niesamowitego! Łatwo sprawdzić to samemu. Zachęcam do patrzenia sobie nawzajem w oczy oraz zapraszam na wystawę, gdzie będzie można popatrzeć komuś w oczy 🙂 – opowiada Katarzyna Buncler, nauczycielka języka angielskiego „Metoda na Boba” w Centrum Kultury Wilanów, autorka ekspozycji. Współautorami prezentacji są dzieci – jej uczniowie. Zdjęcia przygotował Marcin Kielak.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
1 października 2020
Czas:
08:00 - 17:00

Miejsce

Alto Wilanów
Al. Rzeczypospolitej 14
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map
Skip to content