Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Chór Allegrezza del Canto – koncert kolęd i pastorałek

Styczeń 20 @ 18:00

Chór Allegrezza del Canto – koncert kolęd i pastorałek
Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11
20.01.2019 (niedziela), godz. 18.00

Centrum Kultury Wilanów zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Allegrezza del Canto.

Chór Allegrezza del Canto powstał w 2003 r. To liczny zespół o strukturze cztero- lub ośmiogłosowej. Koncerty chóru charakteryzują się wyjątkową atmosferę. Odpowiedni dobór utworów, a także zmniejszanie dystansu pomiędzy wykonawcą, a publicznością tworzą niepowtarzalną aurę, dzięki której sztuka wysoka prezentowana przez zespół amatorski staje się przekonująca, wymowna i – co najważniejsze – pogłębia, przemienia i naprawia rzeczywistość.
Allegrezza del Canto to po włosku radość śpiewania. Chór jest zespołem w pełni amatorskim. Chociaż startuje z różnych poziomów umuzykalnienia, wszyscy zmierzają do jednego celu: by śpiew niósł radość nie tylko wykonawcom, lecz także publiczności.
W październiku 2015 r. chór wziął udział w koncercie z muzyką Zygmunta Koniecznego „Jeśli miłość jest prawdą, to ciała nie widać”, który odbył się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Są inicjatorami wielu ciekawych akcji i przedsięwzięć muzycznych, koncertowali w Berlinie i Szczecinie, gdzie wspólnie z innymi chórami wykonali Requiem Mozarta.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
Styczeń 20
Czas:
18:00

Miejsce

Międzypokoleniowe Centrum Edukacji
ul. Radosna 11
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map