Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Cheap Tobacco – koncert

23 listopada 2019 18:00

Cheap Tobacco – koncert
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
23.11.2019 (sobota), godz. 18.00

Wielki finał imprezy urodzinowej CKW – koncert zespołu Cheap Tobacco.

Nominowani do nagrody Fryderyka 2019 za album „Szum”. Magazyn Teraz Rock umiejscowił ich na pierwszym miejscu w kategorii Nadzieja Roku. Singiel „Thunder” dostał się na Listę Przebojów Trójki oraz znalazł sie na 2. miejscu na LP Antyradia.
Cheap Tobacco to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która trzykrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grupa zagrała ponad 500 koncertów w kraju i za granicą, zyskując uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Na swoim koncie mają koncert na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty, na Canadian Music Week w Toronto oraz na Sziget Festival w Budapeszcie.

Najnowsza płyta „Szum” to emocjonalny rollercoaster, zabierający słuchacza w podróż wśród niebanalnych brzmień, melodii i rytmów. Dwanaście kompozycji nagranych na setkę w Monochrom Studio jest dowodem na to, że Cheap Tobacco to grupa bezkompromisowa, dla której rockowa energia i siła grania na żywo są wartościami nadrzędnymi. Wszystko to w połączeniu z elektryzującym i zarazem lirycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej nie pozwala nam przejść obok albumu obojętnie.

Bezpłatne wejściówki na koncert od 18 listopada można otrzymać w placówkach Centrum Kultury Wilanów.

Szczegóły

Data:
23 listopada 2019
Czas:
18:00

Miejsce

Kolegiacka 3
ul. Kolegiacka 3
Warszawa, Mazowieckie 02-608 Polska
+ Google Map
Skip to content