Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Oś Królewska

+ Google Map
Oś Królewska 8
Warszawa,

Sierpień 2020

Teatralne Lato z CKW – „Tajemniczy las”

9 sierpnia 15:30 - 15:39
Oś Królewska, Oś Królewska 8
Warszawa,
+ Google Map

Teatralne Lato z CKW skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego, Oś Królewska godz. 15.30 Zapraszamy wszystkie dzieci na sierpniową edycję Teatralnego Lata z Centrum Kultury Wilanów. Zapraszamy na Oś Królewską – skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego o godz. 15:30. W niedziele sierpnia obejrzycie w plenerze przedstawienia w wykonaniu Teatru Jumaja: 9.08 – „Tajemniczy las”, 16.08 – „Bajeczna podróż Smoka Wawelskiego”, 23.08 – „Kot w butach”. Wstęp wolny! W przypadku złej pogody spektakl jest odwołany!

Dowiedz się więcej »

Teatralne Lato z CKW – „Bajeczna podróż Smoka Wawelskiego”

16 sierpnia 15:30
Oś Królewska, Oś Królewska 8
Warszawa,
+ Google Map

Teatralne Lato z CKW skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego, Oś Królewska godz. 15.30 Zapraszamy wszystkie dzieci na sierpniową edycję Teatralnego Lata z Centrum Kultury Wilanów. Zapraszamy na Oś Królewską – skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego o godz. 15:30. W niedziele sierpnia obejrzycie w plenerze przedstawienia w wykonaniu Teatru Jumaja: 16.08 – „Bajeczna podróż Smoka Wawelskiego”, 23.08 – „Kot w butach”. Wstęp wolny! W przypadku złej pogody spektakl jest odwołany!

Dowiedz się więcej »

Teatralne Lato z CKW – „Kot w butach”

23 sierpnia 15:30
Oś Królewska, Oś Królewska 8
Warszawa,
+ Google Map

Teatralne Lato z CKW - „Kot w butach” skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego, Oś Królewska godz. 15.30 Zapraszamy wszystkie dzieci na sierpniową edycję Teatralnego Lata z Centrum Kultury Wilanów. Zapraszamy na Oś Królewską – skwer przy pomniku króla Jana III Sobieskiego o godz. 15:30. W niedziele sierpnia obejrzycie w plenerze przedstawienia w wykonaniu Teatru Jumaja: 23.08 – „Kot w butach”. Wstęp wolny! W przypadku złej pogody spektakl jest odwołany!

Dowiedz się więcej »
+ Export Events
Skip to content