Kontakt

Siedziba główna

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3, 02-960 Warszawa
e-mail: centrum@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00
668 417 228
22 651 98 20

Dyrektor
Robert Woźniak
22 651 98 20
r.wozniak@kulturawilanow.pl

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych
Iwona Maciąg
22 651 98 20
i.maciag@kulturawilanow.pl

Sekretariat dyrekcji / WUTW
Stanisław Gomółka
22 116 51 05
s.gomolka@kulturawilanow.pl

Sekretariat, recepcja
p.o. koordynatora artystycznego
Paulina Kownacka
22 651 98 20
p.kownacka@kulturawilanow.pl

Tomasz Latoszek
t.latoszek@kulturawilanow.pl

Eliza Hodun
e.hodun@kulturawilanow.pl

Dział finansowo-płacowy
Główny księgowy
Barbara Rusak
22 651 87 11
b.rusak@kulturawilanow.pl

Alicja Poświata
22 651 87 11
a.poswiata@kulturawilanow.pl

Agata Łobejko
22 651 87 11
a.lobejko@kulturawilanow.pl

Urszula Gołaszewska
u.golaszewska@kulturawilanow.pl

Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Małgorzata Stopczyńska
22 651 87 11
m.stopczynska@kulturawilanow.pl

Specjalista ds. wizualizacji / www
Grzegorz Królikowski
882 170 022
g.krolikowski@kulturawilanow.pl

Filie w Powsinie

Dom Pracy Twórczej
ul. Ptysiowa 3
02-968 Warszawa

Specjalista ds. zespołów
Grzegorz Toporowski
g.toporowski@kulturawilanow.pl

Filia otwarta wg. kalendarza imprez.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z CKW na ul. Kolegiackiej 3

 

Filia w Powsinie
ul. Przyczółkowa 27
A 02-968 Warszawa
22 648 22 24

Godziny otwarcia:
śr. i pt. 16:00 – 18:30
w pozostałe dni zapraszamy do siedziby CKW na ul. Kolegiackiej 3
tel. 22 651 98 20, 668 417 228

Stanisława Kiełbiewska
s.kielbiewska@kulturawilanow.pl

Filia w ALTO Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
tel. 784 001 653
e-mail: alto@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia: pon., pt. 9:00 – 20:00
wt. 13.00 – 21:00
śr., czw. 9:00 – 21:00

Koordynator Filii,
PR, Kontakt z mediami
Marcin Kielak
662 060 794
m.kielak@kulturawilanow.pl

Dominika Mamro-Weinkauf
d.mamro@kulturawilanow.pl

 

Międzypokoleniowe Centrum Edukacji

ul. Radosna 11
02-956 Warszawa
tel. 784 001 187
e-mail: radosna@kulturawilanow.pl

Godziny otwarcia: pon., wt., śr., pt. 9:00 – 20:00
czw. 9:00 – 21:00

Koordynator Filii
Barbara Skąpska
b.skapska@kulturawilanow.pl

Janina Pawłowska
j.pawlowska@kulturawilanow.pl

nr konta:
02 1030 1508 0000 0005 5015 9007

(w tytule przelewu prosimy podać nazwisko uczestnika,
oraz nazwę zajęć i za jaki okres jest regulowana opłata)