Centrum Kultury Wilanów

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dziękujemy!!!

Email Drukuj PDF

tekst alternatywny

Rozpoczęły się wakacje. Dziękujemy, że byliście z Centrum Kultury Wilanów w minionym roku szkolnym!

Dziękujemy dzieciom, młodzieży, dorosłym, seniorom – wszystkim uczestnikom naszych zajęć edukacyjno-artystycznych oraz wydarzeń kulturalnych. Dziękujemy za Waszą codzienną obecność, uśmiech, pochwały i cenne wskazówki, jakich nam nie szczędziliście :-)

Dziękujemy wszystkim współpracującym z nami instruktorom i nauczycielom za codzienny trud i zaangażowanie, z jakim dzieliliście się swoją wiedzą, za to, że potrafiliście zarażać swoją pasją nas, pracowników Centrum Kultury Wilanów, i swoich uczniów – małych i dużych.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom i szkołom wilanowskim za zaufanie, jakim przez cały rok nas darzyliście, korzystając z zaproszenia do udziału w wielu warsztatach, koncertach i spektaklach edukacyjno-artystycznych oraz zapraszając nas do współorganizacji Waszych pikników i uroczystości.

Dziękujemy wszystkim partnerom za to, że w różnoraki sposób wspieraliście realizowane przez nas projekty edukacyjno-artystyczne i organizowane wydarzenia kulturalne. Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Dziękujemy Royal Wilanów i Alto Wilanów… Dziękujemy parafiom wilanowskim. Dziękujemy Bibliotece Publicznej w dzielnicy Wilanów za wspólne działania na rzecz rozwoju edukacji… Nie sposób wszystkich wymienić ;-)

Dziękujemy wszystkim naszym lokalnym partnerom medialnym: Teraz Wilanów, Wasz Wilanów, cowwilanowie.pl, Biuletyn i Informator Wilanowski. Dzięki Wam o Centrum Kultury Wilanów było głośno w całej dzielnicy!

Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i niezmiennie na Was liczymy!!!

Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
tel. 668 417 228
tel. 22 651 98 20

Dom Pracy Twórczej
ul. Ptysiowa 3
02-968 Warszawa

Filia w Powsinie
ul. Przyczółkowa 27 A
02-968 Warszawa
22 648 22 24

 

nr konta:
02 1030 1508 0000 0005 5015 9007

w tytule przelewu prosimy podać nazwisko uczestnika, oraz nazwę zajęć i za jaki okres jest regulowana opłata.